fbpx

Reportaż ślubny to emocjonująca opowieść o jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Towarzyszymy Wam przez cały dzień ślubu – od samych przygotowań, aż po oczepiny, dzięki czemu możemy zamknąć w kadrach niepowtarzalną, pełną emocji i wzruszeń historię tego niezwykłego dnia. Po latach patrząc na te zdjęcia wciąż będziecie czuć te same emocje, które Wam wtedy towarzyszyły. Przez cały czas czujnie i dyskretnie obserwujemy wszystko, co dzieje się naokoło. Mama ukradkiem wycierająca łzy wzruszenia, chwila zadumy na twarzy taty czy spontaniczne wybuchy śmiechu z przyjaciółmi – wszystkie te zdarzenia staramy się wyłapać i szybko uwiecznić na fotografii, zanim bezpowrotnie przeminą.

Oprócz samego reportażu ślubnego robimy też ekspresową sesję zdjęciową, dzięki czemu zatrzymujemy na zdjęciach te intensywne uczucia, które towarzyszą Wam przez cały czas. 
Ulotne i ekscytujące momenty uwiecznione na reportażu ślubnym będą jedną z najpiękniejszych pamiątek z dnia Waszego ślubu. Nawet osoba, która nie brała udziału w tym wydarzeniu będzie mogła przeżyć z Wami na nowo wszystkie te emocje i wyjątkowe chwile, których doświadczyliście podczas tego niepowtarzalnego dnia. Opowieść o tym jednym dniu z Waszego życia jeszcze po wielu latach będzie Was wzruszać i zaskakiwać na nowo.
Staramy się wychodzić poza schematy i z każdym reportażem ślubnym szukać nowych pomysłów na urozmaicenie Waszych fotografii. Cenimy sobie ujęcia prawdziwe, naturalne gesty, ruch i spontaniczne emocje.
Jednocześnie namawiamy Was zawsze do kilku pamiątkowych klasycznych, lecz zabawnych portretów z Gośćmi weselnymi, by rodzinne ramki dumnie prezentowały Waszą miłość po latach.

Image
Kontakt

Artur +48 507 573 180

Ania +48 692 362 534

Więcej o Nas:
Image

Ten serwis używa cookies. Dalsze korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich używanie.

Akceptuję