fbpx

Sesja brzuszkowa – bez dwóch zdań jest to jedna z bardziej niezwykłych sesji, jaką może zafundować sobie kobieta.

Te magiczne 9 miesięcy to czas, kiedy każdy kolejny kilogram cieszy jak nigdy, dlatego koniecznie trzeba utrwalić to na zdjęciach! Przy nas każda młoda mama poczuje się pięknie i kobieco. Na sesjach zawsze staramy się rozluźnić atmosferę i pracować z Wami jak z przyjaciółmi, abyście przed obiektywem czuły się jak ryba w wodzie. Zdjęcia w zwiewnej sukni czy kobiecej bieliźnie, a może w zaciszu Waszego domu podczas zwykłego dnia...

Na fotografiach uwiecznimy co tylko chcecie, abyście ten wyjątkowy czas choć w części mogły poczuć jeszcze długo po urodzeniu dziecka. Okrągły brzuszek tulony przez przyszłego tatę to niezwykle wzruszający widok, dlatego jeśli tylko chcecie, to przyjdźcie na sesję brzuszkową we dwójkę – takie zdjęcia z pewnością pokażą Wasze uczucie i radość ze zbliżającego się niemowlęcia!

9 miesięcy minęło jak jeden dzień i Wasza pociecha już na świecie? A więc czas na sesję noworodkową! Najlepiej wykonać ją w czasie pierwszych 2 tygodni życia, bo wtedy Wasz mały skarb zajmuje się głównie spaniem i można go z łatwością ułożyć do zdjęcia. Po kilku czy kilkunastu latach będziecie ze wzruszeniem wspominać ten czas, kiedy Wasza pociecha była tak maleńka i dopiero poznawała Was i świat wokół siebie... Sesja noworodkowa to wyjątkowa pamiątka nie tylko dla Was, ale także dla dziecka, które na pewno z ciekawością po latach spojrzy na małego siebie, jak dopiero przeżywało swoje pierwsze chwile poza brzuszkiem mamy!
Image
Kontakt

Artur +48 507 573 180

Ania +48 692 362 534

Więcej o Nas:
Image

Ten serwis używa cookies. Dalsze korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich używanie.

Akceptuję