fbpx

Sesje rodzinne to nasza propozycja dla każdej rodziny – czy to z małymi, czy z dużymi dziećmi!

Na takiej sesji dajcie ponieść się emocjom, a my uwiecznimy wszystkie Wasze uśmiechy i drobne radości ze wspólnego spędzania czasu. Wspólnie z Wami uczestniczymy w tych wyjątkowych chwilach w życiu, które postanowiliście na dobre zatrzymać na fotografiach. W końcu kto jak nie rodzice wiedzą, że dzieci tak szybko rosną... Ani się obejrzycie, a Wasze pociechy z małego niemowlęcia zmienią się w dorosłych ludzi! Warto więc zatrzymać te magiczne chwile na rodzinnych fotografiach, aby były wyjątkową pamiątką, do której będziecie wracać jeszcze wiele razy. Dla nas najważniejsi jesteście Wy i Wasze samopoczucie, dlatego podczas sesji rodzinnych nikogo do niczego nie zmuszamy.

Szczególnie mamy na uwadze dzieci, które często na początku sesji są onieśmielone i chowają się za rodzicami, a czasem wręcz przeciwnie – biegają i skaczą jak szalone i nawet przez myśl im nie przyjdzie, żeby trochę z Wami zapozować. Wtedy próbujemy postawić się na ich miejscu. Zaczynamy się z nimi bawić, żeby mogły się wyluzować i poczuć swobodnie przed obiektywem. Podczas zabawy szybko robimy zdjęcia, aby uchwycić dziecięcą radość i zabawne chwile na fotografiach. Z małymi dziećmi nie zawsze wyjdą zdjęcia pozowane, ale to nie o to w tym wszystkich chodzi – najważniejsze to zatrzymać na zdjęciach Wasze uśmiechy i rodzinną, luźną atmosferę, aby końcowy efekt był jak najbardziej naturalny.
Podczas sesji rodzinnych dajemy Wam wolną rękę w wyborze miejsca czy okoliczności, w których mamy fotografować, ale zawsze służymy też dobrą radą i pomagamy w chwilach niezdecydowania. W czasie sesji nie musicie się o nic martwić – zajmiemy się odpowiednim zaaranżowaniem zdjęcia i zainteresowaniem dzieci, a wszystko, co musicie zrobić, to czuć się swobodnie w swoim (i naszym) towarzystwie!

Image
Kontakt

Artur +48 507 573 180

Ania +48 692 362 534

Więcej o Nas:
Image

Ten serwis używa cookies. Dalsze korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich używanie.

Akceptuję