fbpx

Pamiątka na całe życie...

Fotografując w dniu Waszych wielkich uroczystości skupiamy się na relacjach w całej rodzinie. Reportaże z Chrztów są wyjątkowe, począwszy od naszych ulubionych zdjęć z przygotowań w domu. Cała rodzina przejęta, żywiołowa, czasem z nutką poddenerwowania. Ogromna paleta emocji do uchwycenia. W trakcie przygotowań poprzez kadry budujemy atmosferę tego dnia, skupiamy się na detalach i zachowujemy trwale Waszą domową przestrzeń. Zawsze zachęcamy do pakietu fotografii od początku wydarzeń, dla spójnej historii. Zdjęcia z przygotowań w domu są najczęściej spontaniczne, lifestylowe. To okazja do wykonania ujęć intymnych z dzieckiem i czułych przytulasów rodzinnych. Zwykle poświęcamy na ten etap reportażu około 45min.
Jest czas by wykonać małą rodzinną sesję w domowym zaciszu, jest czas na chwilę swobodnej zabawy z dzieckiem, czas na karmienie maluszka a nawet małą sesję portretową przed uroczystością. Następnym etapem reportażu z Chrztu są uroczyste momenty, ceremonia i pamiątkowe portrety z całą rodziną. W trakcie uroczystości na mszy pracujemy aktywnie lecz bardzo dyskretnie. Wyłapujemy dla Was wszystkie gesty i interakcje z maluszkiem z zachowaniem szacunku do miejsca. Oczywiście posiadamy także licencję do fotografowania w miejscach sakralnych. W trakcie całej mszy zależy nam by jak najpiękniej oddać na zdjęciach Waszą miłość i uczucia. Po zdjęciach grupowych rodzinnych przy ołtarzu lub jeśli pogoda dopisuje - na zewnętrz wykonujemy reportaż z przyjęcia.
To chwila dla całej - zabawa z głównym bohaterem i znów emocjonalne kadry w naturalnym otoczeniu.Na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego także skupiamy się przede wszystkim na ujęciach pokazujących interakcję z dzieckiem. Często to pierwsza okazja by przedstawić nowego członka przed najbliższymi. Każdy chętnie przytula maluszka, zagaduje, wręcza prezenty. Jesteśmy wówczas dla Was. To wtedy powstają najpiękniejsze rodzinne fotografie. Cała gama uśmiechów do pokazania. Cudownie, gdy do sali przynależy mały ogródek lub park.
Możemy także wówczas wykonać sesję w plenerze. Niewątpliwie będzie to ciekawa atrakcja dla gości i okazja do relaksu. Fajnie, że możemy tam z Wami być ❤
Image
Kontakt

Artur +48 507 573 180

Ania +48 692 362 534

Więcej o Nas:
Image

Ten serwis używa cookies. Dalsze korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich używanie.

Akceptuję