fbpx

Sesje narzeczeńskie - dla par, czy na rocznicę małżeństwa łączy jeden wspólny mianownik, są piękną historią Waszej miłości.

Kochamy takie przepełnione uczuciem spotkania z Wami. To idealna okazja by pobiegać w samej koszuli ukochanego boso po szyszkach w lesie, to okazja by wyjąć ukochany motor i pognać razem w kierunku zachodzącego słońca. Równie pięknie będzie tylko spokojnie poleżeć we dwoje na łące pełnej dmuchawców i tak zwyczaje wsłuchiwać się wzajemnie w bicie serca, tak zwyczajnie w jednym rytmie …nic nie robić.

Pełne swobody sesje narzeczeńskie to także idealne okazje, by poznać swojego fotografa na wesele, by opowiedzieć nam bliżej o planach w dniu Wszego ślubu. Sesje narzeczeńskie są w pakietach ślubnych jako nasz prezent. Uważamy, że to doskonały pomysł na przełamanie lodów i oswojenie z aparatem. My wprost kochamy fotografować Was w tak swobodny, naturalny sposób.
Bez znaczenia czy będzie to szalona miejska sesja tętniąca życiem, spokojna kawiarenka, wspólna jazda na rolkach czy romantyczny spacer o świcie - będziemy tam z Wami. To także  doskonała okazja do randki. Takiej niezwykłej randki, lekko uroczystej, trochę szalonej, czasem może terapeutycznej. Każda nasza para jest inna i chce opowiedzieć swoją unikalną historię, dlatego też dobrze by sesja narzeczeńska oddawała Wasze charaktery, sposób bycia czy wspólne pasje, by była taka.. po prostu Wasza. To Wy decydujecie czy realizujemy na sesji sensualne, intymne spotkanie w oparciu o delikatne muśnięcia, czy dajecie się porwać najskrytszym szalonym marzeniom
Wy także decydujecie kiedy jest idealny moment na sesję narzeczeńską. Z naszymi rekordzistami widzieliśmy się na dzień przed weselem. Często planujecie wykorzystać zdjęcia do zaproszeń ślubnych, do dekoracji sali, fotoobrazów lub albumów jako podziękowania rodzicom, czy też jako magnesy upominkowe dla Gości lub jako tablicę powitalną, czy też… ehh pomysłów jest wiele. Najlepiej wówczas umówić się na sesję narzeczeńską około 3 miesiące przed terminem ślubu. Macie wówczas czas, by na spokojnie się do sesji przygotować i stworzyć wymarzone dodatki.
W każdym momencie jesteśmy także dla Was dostępni w kwestii konsultacji, porad i podpowiedzi jak przygotować się do sesji a w trakcie jej trwania angażujemy się całym serduchem by stworzyć dla Was coś wyjątkowego.
Image
Kontakt

Artur +48 507 573 180

Ania +48 692 362 534

Więcej o Nas:
Image

Ten serwis używa cookies. Dalsze korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich używanie.

Akceptuję