fbpx

Blog

Chrzest Św. Alicji

Chrzest Św. Alicji

Na fotografowanie uroczystości chrztu małej Alicji zostałem zaproszony już w grudniu 2019. Pierwotnie plan zakładał zdjęcia podczas przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Data chrztu pokrywała się z data Świąt Wielkanocy, a jest to okres, kiedy odbywa się najwięcej takich uroczystości.

Kaplice i kościoły przepełnione wiernymi. Jak sięgnę pamięcią, sakrament w Wielkanoc w ubiegłym roku przyjmowało jednocześnie 17 maluszków w trakcie mojego reportażu a u Ani było 10 rodzin. W tym roku mieliśmy wyjątkowe okoliczności, świat na moment zwolnił. Wszystkie przepiękne kwietniowe ceremonie musiały zaczekać.

Miałem ogromne szczęście wykonać reportaż chrztu świętego w zupełnie niezwykłych okolicznościach. Miniony czas jeszcze bardziej zjednoczył rodziny i podkreślił znaczenie więzi. Wielu z nas nauczyło się doceniać spotkania i kontakt z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Z wdzięcznością  patrzymy na czas, jaki został nam ofiarowany. Ceremonia z chrztu w kościele Św. Marii Magdaleny w Magdalence na długo zapadanie mi w pamięci, miała piękny i kameralny charakter. Wyjątkowości temu dniu dodawał także fakt, że msze świętą celebrował ksiądz, dla którego był to pierwszy udzielony sakrament chrztu świętego.

Dziękuje Agato, że mogłem Wam towarzyszyć w tym dniu. Było magicznie.
Image
Kontakt

Artur +48 507 573 180

Ania +48 692 362 534

Więcej o Nas:
Image

Ten serwis używa cookies. Dalsze korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich używanie.

Akceptuję